Kurumsal

Hakkımızda

MOGESER Endüstriyel, Savunma ve Havacılık Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş.

2014 yılında FEMSAN Elektrik Motorları A.Ş.’ nin grup firması olarak kurulmuştur. Firma bünyesinde verilen bakım tamir hizmetlerinin daha etkin ve profesyonel olarak sürdürme amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.
FEMSAN Elektrik Motorları A.Ş Türkiye’nin ilk yerli servo motor üreticisi olmuştur. Üretimden gelen tecrübe ve bilgisini bakım onarıma da aktararak müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Bu kapsamda tüm yetkili personelimiz servo motorlar ile ilgili eğitimlerini ABD’de alarak çalışmalarına başlamıştır. Faaliyete başladığı ilk günden itibaren 450 farklı müşteride 3500-Ad servo motorun tamir ve bakımını gerçekleştirmiştir.
Marka bağımsız tüm servo motorlara tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Mekanik dahil tüm bakım tamir adımları kendi uzman personelimiz tarafından kendi bünyemizde yapılmaktadır.
Doğru sonuçları elde etmek için servo motor tamir bakımlarında orijinal yedek parça ve son teknoloji test ekipmanları kullanmaktayız.
Servo motor tamiri ve CNC spindle tamiratında marka bağımsız hizmet veren firmamız 18 kişilik uzman kadrosu ile konusunda öncü durumdadır.
0
%
Müşteri Memnuniyeti
0
Uzman Kadro
0
Farklı Müşteri